Заступник директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Олександр Малихін проінспектував готовність спецтехніки підприємства до роботи в осінньо-зимовий період

До проведення перевірки долучилися заступник директора Департаменту – начальник управління житлово-комунальної політики Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради Олександр Малихін, начальник районного управління житлово-комунального господарства та будівництва Андрій Сидорчук, директор Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» Володимир Радик.
Головним завданням комплексної перевірки було з’ясування реального стану спецтехніки та технічних засобів і наявність необхідної кількості посипкового матеріалу. Також під час інспекції було перевірено наявність спецодягу й інвентарю для ручного прибирання.
Особлива увага приділялася питанню створення відповідних умов праці. Для працівників комунального підприємства облаштовано приміщення для відпочинку.
Олександр Малихін відзначив, що співробітники Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» забезпечені всім необхідним, а техніка комунального підприємства готова до роботи в посиленому режимі в осінньо-зимовий період.

Пошук