КП «Керуюча компанія» покращить якість обслуговування будинків жителів Солом’янки

Комунальне підприємство “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду в Солом’янському районі” продовжує вдосконалюватися. Саме це КП є першим в Києві з-поміж інших “Керуючих компаній”, яке пройшло курси з покращення надання послуг в обслуговуванні будинків наших жителів.

Так, сьогодні голова Солом’янської районної держадміністрації Ігор Довбань особисто відвідав комунальне підприємство, щоб перевірити, як проходять навчання.

Курси для спеціалістів підприємства проводять на основі системи менеджменту якості міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Такі навчання дозволяють оптимізувати процеси в підприємстві і досягти тої якості роботи, яку від нього очікують, зокрема в швидкості прийняття управлінських рішень.

Водночас зазначається, що при впровадженні системи міжнародного досвіду жителі району «дуже швидко відчують покращення сервісу в сфері обслуговування їх будинків».

«Щоб створювати комфортні умови для життя мешканців, наші фахівці повинні не просто 7 днів на тиждень, 24 години на добу ремонтувати, заміняти і проводити інші роботи в будинках, але й постійно розвиватись, ставати кращими. Це навчання – виклик, який вони наважились першими прийняти в місті, і, я впевнений, успішно  подолають», – заявив Ігор Довбань.

А в разі успішного застосування системи на практиці, вже наприкінці року команда “Керуючої компанії” може претендувати на отримання сертифікату, який підтверджуватиме новий рівень кваліфікації.

Довідково:

ISO 9001 – це міжнародний стандарт якості, що оцінює організацію менеджменту в різних бізнес-структурах: заводах, холдингах, торгових центрах, підприємствах.

Пошук