Виїзна нарада з мешканцями житлового будинку щодо роботи ліфту на вул. Ушинського, 19

Сьогодні виконувач обов’язків голови Солом’янської райдержадміністрації Володимир Бялковський спільно з в.о. директора КП «Керуюча компанія Солом’янського району м. Києва» Костянтином Лук’яновим здійснили виїзд до вул. Ушинського, 19 після звернення жителів району.
 
На виїзній нараді також були начальник Управління ЖКГ та будівництва та представники ТОВ «Укрліфтсервіс», яке обслуговує ліфтове господарство, та працівники місцевої житлово-експлуатаційної дільниці.

Під час зустрічі мешканці поскаржились на зламаний ліфт, який не працює через розкрадання невідомими особами обладнання. За їх словами, такі випадки траплялись неодноразово, змушуючи мешканців, серед яких є люди поважного віку, підніматись сходами пішки.  

Щоб модернізувати старий підйомник, співвласникам будинку запропоновано провести його ремонт за гнучкою програмою співфінансування 95/5%, де левову частину витрат бере на себе місто. Крім того, для збереження ліфтового господарства в.о. голови РДА запропонував власникам квартир розглянути варіант оснащення машинного приміщення ліфта сигналізацією та встановлення відеоспостереження на останньому поверсі.

Після спільних обговорень Володимир Бялковський доручив КП «Керуюча компанія» надати організаційну допомогу співвласникам відповідного під’їзду в реалізації намірів та для прозорості роботи регулярно надавати інформацію про витрачені на утримання будинку кошти.

Пошук