У будинках Солом’янського району продовжують створювати доступний простір

У Солом’янському районі для полегшення заїздів маломобільних груп населення до будинків встановлюють елементи доступу. Так, за зверненням мешканки тимчасовий пандус з’явився біля будинку на вул. Борщагівська, 129/131. Виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Володимир Бялковський спільно з працівниками КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» обстежили його технічні норми та можливість користування.

Пандус є тимчасовим, адже для повноцінної конструкції, кут нахилу якої повинен відповідати нормативним 8 градусам, потрібна розробка проекту і капітальне будівництво. Це питання буде детально опрацьовуватись з мешканцями будинку.

Крім того, проведена виїзна нарада спільно з в. о. директора Костянтином Лук’яновим на вул. Яблонській, 1, де спільно з КП «Київтеплоенерго» та мешканцями обговорили актуальні питання з належного теплопостачання. Як результат – вже завтра спеціалісти «Київтеплоенерго», якому належить обладнання, проведуть ремонтні роботи для покращення температурного режиму у будинку.

Пошук