Інформація щодо ситуації з ЦО на вул. Олекси Тихого, 28

З 25.10.2019 теплопостачальні підприємства розпочали подачу теплоносія у будинки. Однак вчасно підключити житловий будинок № 28 на вул. Олекси Тихого не вдалось. Причина: аварійні пошкодження на зовнішній тепловій мережі (яка перебуває на балансі КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО») та тепловій мережі від вузла приєднання будинку до теплового пункту (балансоутримувач не визначений).

КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» сформувала перелік інженерних мереж, споруд та обладнання для передачі у господарське відання КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» та провела звірку зазначеного переліку з останнім.

Працівники КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» провели ремонтні роботи на безгосподарчій тепловій мережі від вузла приєднання будинку до теплового пункту. Завдяки цьому вказаний будинок підключено до мережі централізованого опалення 23.11.2019.

Наразі працівники ЖЕД № 906 проводять комплекс заходів щодо остаточного налагодження внутрішньобудинкової системи централізованого опалення та вирішення питання з відновлення постачання гарячої води. Вода відсутня через пошкодження обладнання бойлера в окремо розташованому індивідуальному безгосподарчому тепловому пункті, що знаходиться за адресою: вул. Олекси Тихого, 28.

Пошук