Вітаємо всіх колег із професійним святом!

Вітаємо всіх колег із професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Робота комунальника завжди складна: в спеку чи снігопад їх робота ніколи не припиняється, і розпочинається у той час, коли більшість мешканців міста ще не прокинулась та часом триває без вихідних або у святкові дні.

Нехай усвідомлення особливої суспільної місії, важливості своєї праці, відповідальність і фаховість, ініціатива й енергійність допомагають вам успішно долати труднощі та надихають на покращення рівня комфорту населення!

Нехай завжди з вами будуть повага колег, людська шана та любов рідних і близьких!

Бажаємо вам міцного здоров’я, сил, щастя та родинного затишку, достатку та миру, і гарного настрою в будь-який час!

Окремо висловлюємо щиру вдячність всім, хто цінує та підтримує роботу комунальників: не цурається в непогоду встати поруч чи самостійно провести благомісячник у власному подвір’ї, тим хто з розумінням ставиться до складних обставин роботи сьогодення, не забуває привітатись, коли проходить повз або хоча б доносить цигарку до смітника чи не паркує автомобіль, заважаючи роботі комунальника! Всім тим, хто має гідність поважати та цінувати працю людей!

Спільними зусиллями ми продовжуємо працювати однією командою задля покращення міста Києва! Дякуємо всім вам, зі святом!

Пошук